Další mé výtvory

Zuzanka

5. srpna 2010 v 16:11 | Werika
Dneska jsem už měla být na dovolené. No, evidentně nejsem. Proč, to vám říct nemůžu, ale veřte, že dobrovolné to není.
Každopádně jsem ale volný čas využila jinak - pustila jsem se do výroby kofoláčka. (ale jo, jsou zastaralí, nejsem v módě a trapní, ale já je vyrábím proto, že se mi líbí a baví mne to, ne kvůli tomu, jsetli jsou "in".) Přesněji řečeno kofolačky. Byla to práce skoro na celý den, ale myslím, že se mi povedla ^^ Pojmenovala jsem ji, jak už vyplývá z názvu článku, Zuzka neboli Zuzanka. Ani nevím proč :)
Původně jsem si ji chtěla nechat, protože se mi zalíbila, ale nakonec jsem ji darovala kamarádce. Měla z ní radost ^^
Několik lidí se mne už ptalo, jestli kofoláčky prodávám. To mě docela rozesmálo. To jsou tak dobré? :D Pochybuju. Každopádně by mě zajímal váš názor. Koupili byste si mé výrobky, kdybych je nabízela?

A teď už na fotky. Doufám, že se vám budou líbit :)

Kofoláček Zuzka

Takovouto krásnou fialovou barvu má její oblečení ve skutečnosti, ale když jsem Zuzku vyfotila, z fialové se stala ošklivá modrofialová. Takže jsem si musela vypomoci Gimpem. Naštěstí to vypadá přirozeně ^^

Kofolačka Zuzka

Jen tak mimochodem, pokud by vás zajímalo, na čem leží (Creela+Shaila+Deet: Ehm... To těžko...), je to můj překrásný poštářek z Ikey :D

Kofolačka Zuzka se srdíčkem

A klasicky - fotka se srdíčkem je nepostradatelná :)

Koulelo se, koulelo...

5. dubna 2010 v 20:11 | Werika
... Avšak nekoulelo se jablíčko, nýbrž vajíčko :-) Což mi připomíná, jak jste si užili Velikonoce a vůbec prázdniny? Já tedy velmi, velmi špatně... Samozřejmě mě musela den před prázdninami přepadnout viróza, pak alergie a teď ještě pokašlávám. To se rovná třem slovům: prázky. V. Čudu. O.o Anio, celých úžasných pět dní volna jsem strávila doma kysnutím v posteli. Jak úchvatně, což? -.-

Každopádně, když už jsem tu nebyla na apríla, abych vám něco vyvedla, tak sem aspoň hodím fotky všelijakých velikonočních vajíček, které jsem vyráběla ve škole :) Tentokrát extrakvalitka díky vypůjčenému rodinnému Canon foťáku a Zoneru :D

A nepolepší se a nepolepší...

15. února 2010 v 18:53 | Werika
EDIT 17.2. 16:16: Prosíkování o "hŁásQy" je příšerné. Něco takového jsem udělala jen jednou v životě, a to ještě v mé éře "kontrol cé, kontrol vé". Proto tady nebudu žebrat o hlasy a buďte si jistí, že jsem ani nehlasovala sama pro sebe. Pokud vás však můj návrh zaujal, hlasování probíhá zde (jsou tam i mnohem hezčí návrhy než je ten můj :)) a můj návrh se nalézá na první stránce. Pokud se vám můj návrh zalíbl natolik, že pro něj budete hlasovat, děkuji :).
...ten neskutečný magor...
...který se pořád cpe do nějakých soutěží...
...i když ví, že nic nevyhraje.

A s tímhle už vůbec ne.
Je to tak, vážení (i nevážení), jsem fakt hrozná. Sotva skončí jedna soutěž, už se hrnu do jiné. Pro změnu na Srdci. Konkrétně do tričkařské soutěže.
Přemýšlela jsem nad tím už od vyhlášení, ale to víte, mozek šel na výlet a nápady vzal s sebou. Takže jsem dneska - na poslední chvíli, samozřejmě - něco spáchala. Ale no co, aspoň je ten nápis pravdivý :D

I kdybych to vyhrála, Creela: Což se co? Néééstanééé..., nevím, co bych s tím dělala... Do školy bych si to nevzala :D

Dolů se raději podívejte se zavřeným očima.

Pozdě...
Návrh trička z tricka.blog.cz
Návrh trička z tricka.blog.cz - Přední strana

Kofoláčci na druhou

24. ledna 2010 v 14:58 | Werika
Tohohle kofoláčka - tedy vlastně kofolačku-holku :)) - jsem včera vyrobila pro moji kamarádku :-) Vadí mi, že nemá vlasy, ale netroufla jsem si na ně. Tak příště :-) Tentokrát jsem ji fotila foťákem, který ale, jak víte, taky není moc kvalitní... Ještě, že tu máme ty programy na úpravu fotek!


Další fotky v CČ.

Kofoláčci ^o^

13. prosince 2009 v 15:20 | Werika

Už i já jsem podlehla ten roztomilým malým panáčkům ^^ Rozhodla jsem se, že si jich taky několik vyrobím. Zatím mám jenom dva, dám sem ale jen jednoho - ten první byl takový zkušební a... nedopadl moc dobře ^^' Raději ho sem nebudu dávat... Abyste si nemysleli, že jsem zas tak velký antitalent =D

Kvalita fotek je na dvě věci (foceno mobilem), ale Gimp toho spoustu zachránil - kdybyste viděli ty neupravené fotky! Byly tak rozmazané, že se na ně skoro nedalo dívat. A pozadí - zrnité. Opět odstraněno Gimpem ^^

Nuže, tady je máte ;) Plánuji vyrobit ještě takových pět ;-D


A ještě jednou, ale se srdíčkem ^.-

Po-Halloweenský výtvor

8. listopadu 2009 v 15:03 | Werika
Včera jsem neměla čas ani náladu přidat sem svůj výtvor do megasoutěže, o kterém jsem psala. Takže ho sem dávám dnes.

A co jsem tedy (ne)vyhrála?

Získala jsem 2. místo.

Negratulovat. Neblahopřát. Hrozně mě mrzí, že nejsem první. Ano, jsem sobecká a neumím prohrávat, já to vím. Je to jedna z mých špatných vlastností, že potřebuji být ve všem ta "nej". Když nejsem, beru to jako prohru. I když je to druhé místo. Ano, řeknete si: "Vždyť je to skvělé!!" A já si řeknu: "Jsem až druhá."
Už to nebudu rozebírat. Vsadím se, že nemáte chuť poslouchat mé fňukání, že ne?

EDIT: Jak se na to dívám trochu s odstupem, tak se musím smát ;D

----------

A teď už ten výtvor :)) Dělala jsem ho dost dlouho - pět dnů, tuším? Ale myslím, že není tak hrozný ;P
Pixelarty - schválně, kdo to pozná?

23. září 2009 v 18:07 | Werika
Tak schválně, koho jsem to vytvořila? :D Hmm... Toť otázka :D Kdo mi to jako první napíše do komentářů, dostane svůj vlastní pixelart ;o)

Ač se to možná nezdá, docela jsem se nad tím zapotila. Víte, jak je těžké namačkat něco do plochy 30x30 pixelů? :))

Nejvíce mi dal zabrat poslední pixelart. Zaboha jem nemohla vytvořit ten její nepřátelský výraz. Nakonec jsem to přeci jen nějak spatlala, ale stejně se mi líbí nejméně :/ Naopak za nejpovedenější výtvor považuji druhý obrázek :o)


Pod perexem DVA šoky!

Všichni milujeme Blog.cz :D

7. září 2009 v 17:12 | Werika

Připomínám, že probíhá soutěž o Blog.cz! Prosím, hlaste se! :-) Pokud něco nebudete vědět, dám vám malou nápovědu.

Ano, tento obrázek už jste mohli vidět ve článku o výše zmíněné soutěži, ale dávám ho sem i samostatně :-) Holt, dostala jsem nápad a toto je výsledek :-D Snad se vám to líbí ;-)

Byla jednou jedna holka ze cvokárny...

14. srpna 2009 v 13:20 | Werika
... A ta se snažila vytvořit vectorku. Ale ne v Inkscape nebo v jiném programu. Rozhodla se ji nakreslit pastelkami. Výsledek jejího snažení naleznete zde. Upřímně řečeno, moc se mi to nelíbí.

Na obrázek si musíte kliknout. Odkáže vás to na můj deviantART, kde obrázek najdete v plné velikosti. Nemohla jsem ho sem dát, protože je příliš velký. Má přes 500 kB.Mé ID pro deviantART

24. července 2009 v 15:54 | Werika
Pořád jsem si chtěla udělat ID pro dAčko, ale jsem prostě lemra líná, a tak z toho pořád nic nebylo... až doteď. Konečně jsem se k tomu dokopala. Úspěch ;)
Tenhle obrázek se mi podobá daleko více, než tento, v manga stylu. Hold, já se v manze moc dobře nakreslit nedám ;)

Tak jo, tady to máte. Text je anglicky kvůli tomu, že to jde na deviantART, jinak bych to samozřejmě napsala česky :)

PS: Divíte se jménům Wika, Aiko, Shaila a Creela? Jsou to má další já. Plánuji je nakreslit a taky o nich něco málo napsat ;)

Pomoc!

21. července 2009 v 14:45 | Werika
Po delší době zase jeden pixelart. Hodně malý a hodně jednoduchý :)

Pod duhou

17. července 2009 v 0:00 | Werika
Uff... jsem ráda, že to mám hotové. Trvalo mi to asi dvě hodiny a dost jsem se nad tím navztekala. Děláno v Inkscape.

Abstraktní bubliny

30. června 2009 v 11:03 | Werika
Tak jsem si opět hrála s PhotoFiltrem...A zde je ještě upravenější verze :


A poslední. Bohužel mi sem z nějakého nepochopitelného důvodu nejde vložit, a tak vás opět musím odkázat na můj deviantART. Líbí se mi za všech nejvíce.
 
 

Reklama