Listopad 2009

Chřipka vládne světu

27. listopadu 2009 v 12:38 | Werika |  Co považuji za důležité a vy ne
Holt je to tak. Už od května jsem nebyla nemocná, tak si to teď musím vynahradit. Prostě - mám chřipku...
Na nemoci mi nevadí, že musím brát prášky a zůstat doma. Ne, mně vadí ta děsná nuda. Úplně mě to "žere". Možná nejsem dvakrát aktivní tvor, ale válet se celý den v posteli a potit se pro mě není to pravé ořechové. Na televizi se mi dívat nechce - sleduji ji v průměru hodinu nebo dvě za měsíc -, na PC nemůžu (toto píšu z iPodu) a kreslit taky ne... Zbývá jen: á) číst si; bé) nudit se.
A jaký účel má vlastně tento článek? Kupodivu neslouží k tomu, abych si stěžovala - i když to tak až dosud nejspíš vypadalo - ale k tomu, abych vás informovala, že zde nebudou přibývat články. Howgh!

PS: *píp* *píp* *cenzura* Ještě jsem si uvědomila jednu věc! V pondělí jsem měla jít s kamarádkou do kina! A samozřejmě, že kvůli chřipky nepůjdu nikam!! *píp* Proč mi vždycky nemoc překazí plány?!

Vaše naštvaná a *hepčí* nemocná Werika

Tohle... Ehm...

25. listopadu 2009 v 18:57 | Werika |  Kresby
...Nejsem já.

*tluče hlavou do zdi* Proč prostě neumím kreslit podle fotky? Proč nejsem schopna nakreslit něco reálného?? Proč - mmm! *právě probořila stěnu*

Takže původní záměr byl - ano, jsem egoista - nakreslit sebe. Prostě jsem si chtěla vyzkoušet, nakolik se mi to bude podobat. Výsledný produkt ale naprosto jistě nejsem já, takže jsem stále anonymní :D

*přemýšlí, jestli by tohle měla psát, poněvadž Krut bude krutý* Ti, co mě mají přidanou na Facebooku - asi tři lidé - těch ale je :D - můžou porovnat s fotkou ;-) (Ale fakt se to nepodobá, takže se nemusíte obtěžovat :D

*právě vyčerpala svůj denní příděl inteligence a raději jde nahrát obrázek*


Werika není Werik aneb Něco o mé přezdívce

23. listopadu 2009 v 18:40 | Werika |  Čistý egocentrismus
Kdo nechce číst mé egoistické bláboly, ať se raději ani nedívá :))

Říkala jsem se, že je čas blíže vás seznámit s přezdívkou, kterou si nesu už od mých blogařských počátků. Dozvíte se, jak a proč vznikla a také nějaké skloňování, protože už jsem narazila na pár lidí, kteří skloňovali jinak, než by měli :o) A jako "třešnička na dortu" vám i má já představí původ svých jmen.

Jak vznikla Werika?

Na začátku stála trochu jiná přezdívka - Verika. Její původ je až směšně prostý - jednoduše zkrácenina mého jména. Používala jsem ji celkem dlouho a ještě jednu její verzi - Verik. (Zní to trochu, jako bych byla kluk, že? :)) Pak jsem jednou byla u bratrance, hráli jsme tam jakousi počítačovou hru a já jsem klasicky naťukala do přezdívky Verika. No, a bratránek to změnil na Werika s tím, že to je zajímavější... A od té doby jsem Werika, často i v reálném světě :-)


Skloňování aneb Werika není Werik

Ačkoliv většina z vás mě oslovuje správně, už se vyskytlo i několik případů, kdy mi někdo řekl "Weriku" nebo napsal "je to od Werik". Takže - Werika se skloňuje podle vzoru žena :o) Takže teď už si to asi všichni vyvodíte sami :))
Pokud chcete mluvit např. o mém blogu - o něčem, co vlastním - můžete použít buď Weriky blog nebo Weričin blog. (Já osobně preferuji první možnost :o)


Má já

Poslední dobou se má já v článcích příliš neozývají, jak jste si mohli všimnout. To však neznamená, že neexistují! Akorát je nechci pustit ke klávesnici :D

Wika: Vznikla odvozením mé přezdívky =D
Aiko: Tady jsem chtěla něco japonského... I když Aiko není japonka ^^
Shaila: Částečně jsem ji vytvořila zkomolením mé dávné přezdívky Lasha
Creela: Jak ona sama říká, toto jméno vzniklo díky mé choré mysli =D

.....

Píšu třetí kapitolu Elestei! Nečekaně :D (hláška třídy :D)Seznamte se... Awia

19. listopadu 2009 v 18:11 | Werika |  Seznamte se...
Opět přicházím s rozhovorem. Dnešní vyzpovídaná je

Awia

Awia píše povídku Blue Eyes, píše si deník a také velmi dobře kreslí. V rozhovoru na sebe prozradila více :-)

V dešti

18. listopadu 2009 v 17:14 | Werika |  Jiné
Měla bych raději psát Elesteu, ale... ^^

Tady prozatím máte něco trochu jiného :-) (Psala jsem to během cesty tramvají ^^") Trochu krátké - spíše taková miniatura.

Hodnocení na saspi: 1.5 čili tomu něco málo chybí do jedničky...


Ne-podzimní

17. listopadu 2009 v 16:09 | Werika |  Kresby
Poslední článek (ne obrázek) byl podzimní, takže teď by to chtělo něco nepodzimního, nemyslíte?
Původní záměr byl nakreslit podzimní obrázek. Jenže jaksi se to zvrtlo a jediná podzimní věc na něm je dívčina šála.

Narozdíl od posledního tableťáckého obrázku, tento není přílis "vymakaný" a vystínovaný už vůbec ne. Prostě jen takový náčrtek. Chce se mi říct sketch, ale proč používat anglická slova, když máme naši krásnou češtinu? :-)

PS: Nový spřátelený blog - Mystann. Obrázek bude co nejdříve :))

Za dveřmi

16. listopadu 2009 v 17:35 | Werika
Ehm... Tohle není obrázek, který jsem vám slibovala včera ^^ Ten se tady objeví až zítra (a tentokrát slibuji :D). Teď mi do toho přišlo něco důležitějšího - obrázek pro Bidadari! (Řekla bych diplom, ale to by mě ti z Autoráku asi vykopli =D) Doufám, že se ti bude líbit ^^ Je to tabletem, to je myslím poznat :))


Podzimní

15. listopadu 2009 v 18:46 | Werika |  Rádoby poezie
Obrázek už sice mám hotový, ale dočkáte se ho až zítra. (Tedy... ti, kteří byli na dA a Facebooku, už obrázek viděli ^^") Místo toho tady máte jednu... Báseň? Úvahu? Říkejte si tomu, jak chcete.

Prostě... Podzimní.


Já, sklerotik

15. listopadu 2009 v 12:58 | Werika |  Zprávy od cesty
Omlouvám se, že většině lidí tento článek nic nepřinese. Ale který vlastně něco přinesl?
(Creela: Vynásob osm krát tři, vyděl čtyřmi a odečti šest! To se rovná...)

---------

Huh. Potřebuju nějaké prášky na paměť nebo tak něco. Od 30. října jsem totiž dostala čtyři nabídky pro spřátelelení a ještě jsem ani na jednu neodpověděla. Hanba mi!

Nuže, představuji vám:
Secreta
(promiň, ale na různě velká písmena jsem vyloženě alergická)

Ano, milá Bidadari, na tvůj blog se vždy ráda vracím :-) Vítej!

Wet, ano, už jsem na tvém blogu párkrát byla a tvé chobotničky jsou opravdu pěkné a originální. Něco takového se jen tak nevidí :-) Takže závěr už si nejspíš vyvodíš sama ;-)

Nu, andul, máš docela zajímavý blog. Ale... Váhám. Nevím. Počkej tak týden, rozhodnu se.

A poslední, Secreta... Co mám říct? Až rozjedeš blog naplno, dej mi vědět a já se podívám. Ze dvou článků opravdu nemůžu nic posoudit.

---

Během dneška byste se mohli dočkat jednoho obrázku, pokud to stihnu.

Potřebuju relax

14. listopadu 2009 v 20:35 | Werika |  Kresby
Musím si trochu vydechnout... Je toho na mě trochu moc. Projekty, úkoly, a do toho navíc on. Takže se nedivte, že sem (na mě) dlouhou dobu nic nepřibylo. Teď jsou ale čtyři dny volna a já pravděpodobně budu mít víc času ^^

Tady máte zatím jeden obrázek. Jestli vám něco připomíná, máte pravdu. Něco podobného už tu bylo. Ale tohle je: v lepší kvalitě; jsem na něm já; dost to vystihuje mé současné pocity.

Tady to máte :))


Svět se zbláznil

10. listopadu 2009 v 17:42 | Werika |  Zprávy od cesty
Jiná možnost snad ani neexistuje. Jak jinak byste vysvětlili toto?


Toto už je druhý člověk během několika týdnů, který mě požádal o rozhovor!
Moc mě to těší :-)... Ale... To snad není možné, opravdu tomu nemůžu uvěřit. Vždyť nikdy to nevypadalo, že bych se měla stát "celebritou" - prostě známá po blogovém světě. Co vás to najednou popadlo, lidi?

Ale, jak už jsem říkala, potěšilo mne to. Při čtení Paličákova názoru na mě jsem si říkala, že si to snad ani nezasloužím :-)

Takže ještě jednou - aby bylo jasno:

Děkuji moc!


Po-Halloweenský výtvor

8. listopadu 2009 v 15:03 | Werika |  Další mé výtvory
Včera jsem neměla čas ani náladu přidat sem svůj výtvor do megasoutěže, o kterém jsem psala. Takže ho sem dávám dnes.

A co jsem tedy (ne)vyhrála?

Získala jsem 2. místo.

Negratulovat. Neblahopřát. Hrozně mě mrzí, že nejsem první. Ano, jsem sobecká a neumím prohrávat, já to vím. Je to jedna z mých špatných vlastností, že potřebuji být ve všem ta "nej". Když nejsem, beru to jako prohru. I když je to druhé místo. Ano, řeknete si: "Vždyť je to skvělé!!" A já si řeknu: "Jsem až druhá."
Už to nebudu rozebírat. Vsadím se, že nemáte chuť poslouchat mé fňukání, že ne?

EDIT: Jak se na to dívám trochu s odstupem, tak se musím smát ;D

----------

A teď už ten výtvor :)) Dělala jsem ho dost dlouho - pět dnů, tuším? Ale myslím, že není tak hrozný ;P

Návrat a podobně

7. listopadu 2009 v 12:03 | Werika |  Zprávy od cesty
Přineste chlebíčky a otevřete šampaňské. Werice skončil zákaz na počítač.

Ten týden vůbec nebyl nudný. Jsem schopna dělat i jiné věci, než sedět u PC. Četla jsem si, kreslila, psala, v úterý jsem byla na florbale, dělala jsem projekty do školy... A vyráběla jsem výtvor do do Halloweenské megasoutěže u Folmíků. Co jsem tvořila? Pozor, to je tajné až do 19:00! Po sedmé bude vyhlášení vítězů a budu sem moct dát fotografii. Řeknu vám, nebyla to hračka. Dělala jsem to docela dlouho, tuším že asi pět dní. Svrbí mě prsty, jak ráda bych vám o tom napsala (rozumějte pochlubila se), ale osm hodin to přece vydržím ;-)

Momentálně musím jít udělat další projekt - do občanské výchovy - ale pokud ho dnes dodělám, zítra bych zde mohla zveřejnit obrázek pro nEEchEE-nku.

Mimochodem, potěšili jste mě komentáři u článku "Už jsem taky ta celebrita :D". A také mě příjemně překvapila návštěvnost. I když jsem sem nic nepřidávala, držela se kolem 50 lidí za den. :-)

A teď už opravdu musím utíkat. Howgh!